KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458020

nr 1745 8020

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, "Körsbär". Signerad, daterad -14. Olja på pannå, 15x32 cm, yttermått inklusive ram: 27x43

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:18:14

1/12 14:48:06 1      700 kr
1/12 18:29:48 2      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning